THETAHEALING


Technika ThetaHealing je  léčebná metoda, kterou vytvořila Vianna Stibal v roce 1995 během své vlastní osobní cesty zpět ke zdraví a poté, co se uzdravila ze zhoubného nádoru ve své noze.


Technika ThetaHealing je meditační technika a duchovní filozofie. Jedná se o léčebnou metodu pro vaši mysl, tělo a ducha, která vám umožní vyčistit omezující přesvědčení a žít život s pozitivními myšlenkami a rozvíjet ctnosti ve všem, co děláme. Meditací a modlitbou vytváří ThetaHealing Technique pozitivní životní styl.

Technika ThetaHealing se vždy používá ve spojení s konvenční medicínou. Učí nás, jak používat vlastní přirozenou intuici, spoléhat se na bezpodmínečnou lásku Stvořitele. Věříme, že změnou vašeho cyklu mozkových vln tak, aby zahrnoval stav „Theta“, můžete skutečně sledovat, jak Stvořitel všeho, co je, vytváří okamžitou fyzickou a emocionální pohodu.  Pomocí techniky ThetaHealing lze dosáhnout spontánního fyzického a emočního blahobytu použít intuitivní schopnosti.

Filozofií Thetahealing je dosažení lepšího života prostřednictvím čisté podstaty lásky. Tato technika nám umožňuje pracovat se Stvořitelem, abychom pomohli dosáhnout harmonie v naší mysli, těle a duchu. Metoda pracuje se sedmi rovinami existence. Pomocí tohoto konceptu praktik využívá meditační techniku ke spojení s vyšší duchovní silou a přináší změnu podle požadavku dané osoby.


odkaz na stránky Thetahealing.com